מי ומה זה Holi cow?

אני עדי (קיבוצניקית מהגליל), ועד לפני 9 שנים לא העליתי על דעתי שאגיע להודו, כי כמו לרבים, התמונה שעלתה לי בראש הייתה מלוכלת, רועשת, מקושקשת ועמוסה וממש לא בשבילי. אבל כשהגעתי להודו גיליתי שיש בה הכל, גם את הבלאגן וגם את היופי, והחוכמה היא לבחור לראות את מה שמתאים לך - להתמקד ברגעים הפשוטים, לברור את האנשים הטובים, לבחור את הנופים ואת כל הפרטים וכמובן את הפריטים שעושים לי שמח בלב.  

בסיבוב השני שלי בהודו הכרתי את עומר (קשמירי שאפילו ההודים חושבים שהוא ישראלי), שהעביר את רוב החיים על קו גואה-דרמסאללה, עם גיחות לביקורי בית בקשמיר ולדאק, ומכיר המוני אנשים בהודו, שחיים ונעים מקשמיר שבצפון, דרך דרמסאללה (על כל הכפרים שסביבה) ודלהי (על שלל סוחריה) ועד חופי גואה. הקשרים האלו, עם ההיכרות מבפנים של התרבות והשפה מאפשרים לנו להגיע למגוון ספקים בהודו ונפאל, גם כשאנחנו כאן בארץ, ולהשיג את המחירים הטובים ביותר למוצרים שאנחנו בוחרים להביא אליכם.

כל פריט וכל דוגמה שאנחנו מביאים אנחנו בוחרים באופן אישי - אני מביאה רק פריטים שהייתי רוצה לעצמי, או שהייתי שמחה לתת במתנה. הפריטים עשויים כולם בעבודת יד ואנחנו מביאים פריטים בודדים (1-5) מכל דגם ולא סטוקים, על מנת לשמור על הייחודיות (כי מי רוצה לראות את התיק שלו על גב של מישהו אחר או את הכוס שלו בכל מטבח שני?) כך שאם אהבתם משהו, לא כדאי לחכות הרבה, כי בכלל לא בטוח שאותו הפריט יגיע שוב.

ומה זה Holi cow?

אני זוכרת את הרגע בו השם "הולי קאו" עם שגיאת הכתיב המכוונת התגלה לי. זה היה בנסיעת לילה ארוכה ומתישה מדלהי למנאלי. חיפשתי ביטוי שיהיה מחובר להודו ועדיין לא נשחק, משהו מוכר אבל שונה, קלאסי אבל עם טוויסט, כמו שאני רואה את עצמי וכמו שאני רואה את Holi cow. הביטוי "הולי קאו" מתייחס במקור לחיה הקדושה להינדואיזם ובהמשך אומץ בשפה האנגלית להבעת פליאה, ממש כמו זו שלנו כשהרעיון לפתוח את העסק התבהר ונראה כמו הצעד המתבקש מהשילוב של מי שאנחנו ומה שכל אחד מאיתנו מביא. ולמה holi עם i? כי חייב להיות טוויסט. Holi הוא מהפסטיבלים הפופולרים ביותר בהודו. הוא חגיגה של קסם וצבע - וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים להביא אליכם:

בזכות טעם ספציפי ולא מתפשר (כבר אמרתי קלאסי עם טוויסט?), בשילוב עם קונקשן לכל מה (ומי) שצריך בהודו, אנחנו מביאים לכם פריטים מעניינים, מיוחדים ואיכותיים מהודו, במחירים שווים. אנחנו מייבאים תכשיטים, טקסטיל, כלי בית, תיקים, אקססוריז לבית ואם חפצה נפשכם במשהו שאין, ספרו לנו וננסה למצוא לכם כל מה שתרצו, כי אומרים שבהודו ”הכל אפשרי“

אנחנו שואפים להתחדש, להפתיע ולא להפסיק להתרגש. ומקווים שזה בדיוק מה שגם אתם תחוו עם המוצרים שלנו :-)

x

#{title}

#{text}

#{price}